Gospodarzem tego kabaretu drag jest Martha Graham Cracker, prawdopodobnie najwyższa i najbardziej owłosiona drag queen, jaką znacie. Hit nowojorskich scen klubowych, wielki przebój Joe’s Pub. Świetny kabaret drag i doskonały koncert. Po raz pierwszy w Polsce.

Martha Graham Cracker, przez amerykańską prasę ogłoszona „Królem Drag Queen”, na scenie pojawia się z czteroosobowym zespołem grającym na żywo. Prezentuje nowe aranżacje i mashupy utworów różnych artystów, począwszy od piosenek Prince’a, Crowded House aż po kompozycje Motley Crue i Niny Simone – włączając to wszystko, co mieści się pomiędzy. Ci, dla których drag show to wyłącznie playback, będą zaskoczeni.

Martha Graham-Cracker chętnie cię pozna. Od ponad dziewięciu lat raz w miesiącu występuje w L’Etage w Filadelfii i nie zamierza przestać. Jest to chodząca rewolucja w peruce, która wynalazła nową formę ćwiczeń – Pilates na barze, wcieliła się w Chakę Khan i bezwstydnie podrywała nieszczęśników siedzących na widowni. Występowała w Muzeum Sztuki w Filadelfii, Akademii Sztuk Pięknych w Pensylwanii, Joe’s Pub w Nowym Jorku, Teatrze Trocadero oraz w sali gościnnej w ratuszu w Filadelfii.

W Marthę Graham Cracker wciela się Dito van Reigersberg, współzałożyciel i jeden z dyrektorów artystycznych Pig Iron Theater Company, laureata nagrody OBIE, grupy która w czasie dziewiętnastu lat działalności wyprodukowała już 30 oryginalnych przedstawień i odwiedziła Lublin cztery razy. Dito występował w prawie wszystkich produkcjach teatru Pig Iron od 1995 roku, między innymi w przedstawieniu, który zdobył nagrodę OBIE: za „Hell Meets Henry Halfway” (adaptacji „Opętanych” Witolda Gombrowicza) oraz „Chekhov Lizardbrain”. Grał także rolę Hedwiga w przedstawieniu Azuka Theatre Company oraz geja Alcesta w „Mizantropie” wyprodukowanym przez Mauckingbird Theatre Company. Postać, której alter-ego jest aktor, przyszła na świat w kuchni van Reigersberga w Nowym Jorku, kiedy uczęszczał do szkoły tańca Marthy Graham.