• Mężczyzna siedzi ze skrzyżowanymi oknami w otwartych tarasowych drzwiach, dookoła drzwi pastelowe ściany.
  • Na zdjęciu mężczyzna i chłopiec, Azjaci. Mężczyzna kuca przy chłopcu i obejmuje go ramieniem. Stoją na zielonym polu, w tle drzewa.
  • Kobieta i dziewczynka, Azjatki, siedzą w pokoju oświetlonym nocną lampką. Dziewczynka czyta z kartki papieru, kobieta obejmuje ją ramieniem.

W pogoni za amerykańskim snem Jakob Yi przeprowadza swoją rodzinę z Kalifornii do sielskiego Arkansas. Jego marzeniem jest stworzyć własną farmę, której plony mogłyby zaopatrywać okolicznych koreańskich sklepikarzy. Pozostali członkowie rodziny nie są zadowoleni z przenosin, zwłaszcza, gdy okazuje się, że ich nowy dom ma… kółka i jest tak wątły, że może sobie nie poradzić z nawiedzającymi okolicę tornadami. Jakby tego było mało, do rodziny dołącza nieco szelmowska babcia z Korei. Choć nie pachnie tak jak powinna, a jej metody wychowawcze są dość dziwaczne, na przekór wszystkiemu, nawiązuje nić porozumienia z 6-letnim niesfornym Davidem, a pozostałych członków rodziny uczy, jak tworzyć nową więź z Ameryką, pielęgnując równocześnie własną tradycję.