Kolejna rozmowa przeprowadzona do cyklu Czas Krytyczny/ Kairos. Niemożliwe się zdarza Konfrontacji Teatralnych . Rozmowy poprzedzają kolejne dyskusje Forum. Dla cyklu wypowiada się Andrzej Klesyk.

[Wypowiedź Andrzeja Klesyka dla cyklu Forum Konfrontacji Teatralnych: Czas krytyczny / Kairos. Niemożliwe się zdarza (kultura a biznes).]
Zapis (transkrypcja) wypowiedzi w formacie PDF do pobrania tutaj:
Klesyk-Konfrontacje Teatralne 2020

Andrzej Klesyk –  polski menedżer, w latach 2007–2015 prezes zarządu PZU. Wcześniej Partner i Dyrektor Zarządzający The Boston Consulting Group w Warszawie. Twórca i szef Inteligo. Kierował również zespołem, który stworzył Handlobank. Wcześniej związany z londyńskim oddziałem McKinsey. W latach 1989 – 1990 pracował w Ministerstwie Przekształceń Własnościowych. Absolwent Harvard Business School. Członek Rady Gospodarczej przy Prezesie Rady Ministrów. Mentor Fundacji Mentors4Starters, partner zarządzający w Cornerstone Partners.

Forum Konfrontacji Teatralnych – Czas Krytyczny/ Kairos. Niemożliwe się zdarza.

W tym roku festiwal nie jest zwykłym świętem teatru. To czas wspólnej „obecności” i „nowej solidarności”, czas ważnych rozmów i inspirujących spotkań. W ramach Forum wybitni humaniści, ludzie nauki i kultury, rozmawiać będą z liderami świata biznesu.

Świat biznesu i świat kultury od lat ze sobą współpracują, lecz zdają się nie wykorzystywać wszystkich możliwości płynących z tego połączenia. Z zaproszonymi Gośćmi postaramy się poszukać przestrzeni dla prowadzenia dialogu.