Diffriend
Wychowanek lubelskiego klubu Soundbar. Do tej pory rezydent jednego z cykli muzycznych w Domu Kultury, aktualnie miksuje w klubie dwaPiętra. Finalista polskiego mixoff Burn Studios Residency 2013 z Carlem Craig’iem i Sethem Troxler’em. Współpracował z artystami takimi jak The Phantom czy Kixnare, Brodinski, Gesaffelstein, Novika, Simon Mattson, Tobias Manou, Optymist czy Warsaw Calling.

Kinior Flap Art
Solowy projekt Włodzimierza Kiniora Kiniorskiego – muzyka i kompozytora, multiinstrumentalisty grającego m.in. na saksofonie, klarnecie, basie, gitarze czy perkusjonaliach. Kinior jest twórcą stylu Flap, promującego eklektyzm muzyczny. Po etapie poszukiwań w jazzie Kiniorski zainteresował się muzyką etniczną i obecnie doskonale łączy ją z muzyką współczesną.

DJ Ya-Neck (Janek Taraszkiewicz)
Muzykę z płyt miksuje od 1999 r. Współtworzył sound system, a potem zespół muzyczny Sambasim, grający brazylijską muzykę perkusyjną. Szczególne miejsce w jego setach zajmuje szeroko pojęta muzyka bałkańska, klezmerska i cygańska. Dzięki podróżom do takich krajów jak Bośnia i Hercegowina, Serbia, Albania, Rumunia czy Izrael, zgromadził kolekcję płyt, którą prezentuje na wybranych imprezach muzycznych.

Papa Zura
Na scenie klubowej aktywnie działa od połowy lat 90. Muzyka, jaką miksuje to głównie stare i surowe nagrania funk, soul, afro, rhythm’n’blues. Jest założycielem kolektywu Soul Service, który wspólnie z wydawnictwem Polskie Nagrania stworzył serię płyt „Polish Funk”, albumów „Why Not Samba” i „Off Season” oraz cotygodniową audycję muzyczną w radiu Roxy. Współpracuje z wytwórnią płytową Funky Mamas And Papas.

Słabi Prezenterzy
Dj-ski kolektyw z Lublina. Swoje sety najczęściej budują wokół skojarzeń z nazwą imprezy. Kiedy nie chce im się nic wymyślać, prezentują…najsłabsze kawałki. Grali imprezy między innymi na festiwalach: Filmoffo, Jazz Bez, Festiwalu Dobrych Filmów.
Słabek – znany także jako Ksienżyc z zespołu Naczynia.
Słabiak – znany także jako Pan Szalak
Karol – też słaby, to się załapał
Ze wspólnych rozmów, imprez oraz potrzeby duszy zrodziła się idea prezentowania bliźnim mnóstwa „słabej” muzyki, aby nieść kaganiec oświaty muzycznej, gdyż jak ogólnie wiadomo „dobrej” muzyki wszędzie pełno, a ze „słabą” jest słabo.

RUUR
Eklektyczne połączenie ekspresji trzech różnych osobowości, z których każda wyraża się w odrębnym języku, przyjmującym nieprzewidywalne formy. Karol Chinaski, Jan Michalec i Karol Grabiec redefiniują swoje osobiste, odmienne podejścia do tworzenia muzyki zarówno przed i jak po każdym ze swoich występów. RUUR werbalizuje nastrój z gatunku określanego mianem „prekursoryka”.

DJ Pszczelarz i Szerszenie to efekt spotkania Sebastiana Buczka – artysty, wynalazcy i materiałoznawcy z duetem didżejskim Śmierć Disko Sound(s).
Zaprezentują selekcję nagrań retro, vintage, oldschoolowych, trzeszczących, szumiących staroci. Wszystko z zakurzonych czarnych (i nie tylko) płyt, zmiksowane w sposób przyprawiający o zgrzytanie zębów klubowych wyjadaczy i o siwe włosy w uszach audiofilów. Muzyka z zacierających się wspomnień Waszych, Waszych rodziców, dziadów i pradziadów.
94% Vinyl, 4% Shellac, 1% Polycaprolactone, 1% ?