Dziś w czasie konferencji prasowej ogłoszony został program 22. edycji Festiwalu. Jednocześnie ruszyła sprzedaż biletów na festiwalowe wydarzenia. Bilety są dostępne w formie tradycyjnej, do nabycia w Kasie Centrum Kultury w Lublinie, oraz w sprzedaży internetowej w serwisie Ticketto.pl – linki do sprzedaży znajdują się bezpośrednio pod wydarzeniami.

Na część wydarzeń – wszystkie filmy pokazywane w Kinie CK w ramach programu Kino Konfrontacji, spotkanie „Cezary Wodziński – retrospekcje” oraz koncert będący częścią projektu Ende Neu na Konfrontacjach – dostępne są bezpłatne wejściówki. Wejściówki można odebrać jedynie w Kasie CK. Bilety na spektakl „Diabeł i tabliczka czekolady” dostępne w kasie biletowej Teatru Osterwy.

Dodatkowo, na część wydarzeń przewidziano wstęp wolny – zachęcamy do udziału w debatach, spotkaniach autorskich i prezentacji nowej publikacji wydanej przez Centrum Kultury w Lublinie i Festiwal Konfrontacje Teatralne, „Próby z Dostojewskim i inne wykłady lubelskie”, czyli zbiór opracowynych wykładów profesora Cezarego Wodzińskiego.
Zachęcamy jednocześnie o skorzystania z oferty PoCeKalni, propozycji skierowanej do rodziców, których obecność maluchów może utrudniać wyjście do teatru.

Kasa Centrum Kultury czynna w godzinach 10:00 -19:00 w dni powszednie oraz na godzinę przed wydarzeniami w weekend.