W dniach 5-8 grudnia odbędą się premiery online czterech postpandemicznych spektakli o nadziei z cyklu I co teraz?.

Spektakle powstały i zostały zaprezentowane podczas tegorocznej edycji Konfrontacji Teatralnych. Jako produkcje kameralne i niskobudżetowe stały się odpowiedzią na kryzys ekonomiczny, frekwencyjny i tożsamościowy polskiego teatru. Zaproszeni do Lublina twórcy: Anna Gryszkówna, Marcin Liber, Maciej Gorczyński i Jan Hussakowski pracowali nad swoimi przedstawieniami w takich samych warunkach i tak samo długo. Zamiast dwóch miesięcy prób analitycznych – kilka dni intensywnej i intuicyjnej pracy. Realizacje artystów zaproszonych do projektu łączy wspólne hasło NADZIEJA.

HARMONOGRAM PREZENTACJI:

5.12 / godz 19:00 – Bieguni w kwarantannie, reż. Maciej Gorczyński
6.12 / godz 19:00 – Idę, reż. Anna Gryszkówna
7.12 / godz 19:00 – Bezmatek, reż. Marcin Liber
8.12  / godz. 19:00 – Prometeusz, reż. Jan Hussakowski

ZGŁOSZENIA:

Tych z Państwa, którzy zechcą skorzystać z naszego zaproszenia prosimy o mailowe zgłoszenia na adres konfrontacje@ck.lublin.pl.
W tytule maila prosimy o podanie tytułu spektaklu, który chcą Państwo obejrzeć. Zgłoszenia będą przyjmowane do piątku (5.12) do godziny 12:00. Później na Państwa adresy e-mail trafi kod, który aktywny będzie do 31.12.2020.
Prosimy o czujność w korzystaniu ze swojej poczty mailowej, sprawdzając także otrzymane wiadomości w folderach „Spam”, „Inne”, „Oferty” etc.