Szanowni Widzowie,

Mamy dla Was kilka bardzo ważnych informacji. Dotyczą najbliższych, zaplanowanych przez nas wydarzeń.

1. Niestety, spektakl neTTeatre i AST Kraków Mały las, krótki sen nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Zakupione przez Państwa bilety online na spektakl Mały las, krótki sen automatycznie zostaną anulowane, a pieniądze wrócą na Państwa konto bankowe. Osoby, które zakupiły bilety w kasie CK, proszone są o kontakt pod nr tel. 81 466 61 40 lub mailowo: kasa@ck.lublin.pl.

Widzów zapraszamy na Dionizosa360 – eksperymentalny spektakl Pawła Passiniego zrealizowany kamerą 360’ na podstawie trzech tragedii: Fenicjanek i Bachantek Eurypidesa oraz Błagalnic Ajschylosa. Każdy z uczestników wejdzie w prezentowany świat dzięki okularom VR.

Dionizos360 – 17 i 18 października / godz. 19:00 / Sala Widowiskowa / wstęp wolny, obowiązują zapisy przez formularz google dostępny przy wydarzeniu na stronie ck.lublin.pl od 15.10, godz. 12:00

2. Ze względu na wprowadzone obostrzenia „żółtej strefy” – zmniejszenie widowni do 25% – spektakl Biesy odbędzie się w obu terminach, jednak nie wszyscy, którzy kupili bilet, będą mogli go zobaczyć. Podjęliśmy decyzję o anulacji wszystkich zakupionych biletów i uruchomienie raz jeszcze sprzedaży biletów na obie prezentacje. W naszej ocenie to jedyne uczciwe rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Zakupione przez Państwa bilety online na spektakl Biesy automatycznie zostaną anulowane, a pieniądze wrócą na Państwa konto bankowe. Osoby, które zakupiły bilety w kasie CK, proszone są o kontakt pod nr tel. 81 466 61 40 lub mailowo: kasa@ck.lublin.pl.

Ponowna sprzedaż biletów, zgodna z aktualnymi wymogami sanitarnymi, rozpocznie się w poniedziałek 19.10 od godz. 12:00. Uruchomimy dla Państwa sprzedaż online oraz sprzedaż stacjonarną w kasie Centrum Kultury w Lublinie. Tych z Państwa, którzy są zainteresowani obejrzeniem spektaklu, zapraszamy do ponownego zakupu biletu.

Biesy – 20 i 21 października / godz. 19:00 / Sala Widowiskowa / bilet: 40/50 zł

Przepraszamy za wszystkie niedogodności.