poCeKalnia Konfrontacji to pilotażowe wydarzenie organizowane we współpracy z PSPiA KLANZA, wychodzące naprzeciw potrzebom Widzów mających pod opieką dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Zapewniając możliwość pozostawienia dzieci pod profesjonalną opieką mamy nadzieję ułatwić Widzom uczestnictwo w Festiwalu, zaś ich pociechom zapewnić możliwość ciekawej i rozwijającej zabawy.

poCeKalnia jest przyjazna maluchom – przystosowane do ich potrzeb pomieszczenie oraz doświadczony w pracy z dziećmi personel gwarantują bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę dostosowaną do ich wieku. W programie m.in. tworzenie własnych masek i kostiumów, teatrzyk kukiełkowy, rytmika muzyczna oraz pamiątkowe zdjęcia i plakaty. poCeKalnia zapewnia również najmłodszym drobny poczęstunek oraz upominki.

poCeKalnia znajduje się w pomieszczeniu galerii Art Brut na parterze Centrum Kultury (obok kawiarni Szklarnia). Działa w czasie trwania Festiwalu, w godzinach dostosowanych do programu (szczegóły poniżej). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy Widzów do ich wcześniejszej rezerwacji (w kasie Centrum Kultury – podczas zakupu biletów, telefonicznie lub mailowo).

Czas działania:

W dniach 08-19 października 2014

W godzinach 17:00*-22:00**

* 12.10 (niedziela) oraz 18.10 (sobota) otwarcie od godz. 15:00

** godziny otwarcia mogą zostać wydłużone w przypadku wydarzeń kończących się po godz. 22:00