• Grafika-okładka książki. W lewym górnym rogu napis „Jacek Brzeziński „Teatr Provisorium. Historia Subiektywna (1971-2021)”.
  • Na czarno-białym zdjęciu grupa osób w różnych kostiumach teatralnych. 10 osób stoi w tylnym rzędzie, jedna z nich trzyma w rękach gitarę. 5 osób siedzi na podłodze, kobieta siedząca centralnie ma karton z napisem „przepraszamy za usterki”.
  • Scena ze spektaklu. Trzej mężczyźni ubrani w białe marynarki i czapki ze złotym, haftowanym krzyżem, pochylają się nad leżącym na stole łysym mężczyzną, kładąc mu dłonie na twarzy.

50 lat Provisorium to dobra okazja, aby przypomnieć najważniejsze wydarzenia z życia jednego z najbardziej znanych, lubelskich teatrów ostatniego półwiecza. Dodatkowo zbiega się z opublikowaniem książki „Teatr Provisorium. Historia subiektywna (1971-2021)”, napisanej przez Jacka Brzezińskiego – aktora i współtwórcy większości spektakli. Publikacja ma charakter komplementarny i dopełnia wydaną w 2019 roku książkę „Provisorium. Nieregularny dziennik z podróży” tegoż samego autora. Niech więc będzie to okazja do radosnego świętowania podczas wieczoru pełnego wspomnień i wielu zakulisowych anegdot z życia teatru, który występował na scenach niemal całego świata.