3D Dance to multimedialny projekt, który operując obrazem, dźwiękiem i ruchem odnosi się do zagadnienia percepcji. Jest próbą odpowiedzi na pytania związane z postrzeganiem, rozumieniem i odbiorem nie tylko spektaklu tanecznego, ale także otaczającego świata. Zagadnienie poruszone w spektaklu jest znane od bardzo dawna, ale cały czas pozostaje wyjątkowo interesujące i aktualne a możliwości twórcze jakie daje, nie przeminą być może nigdy. Spektakl został wyróżniony prezentacją na polskiej Platformie Tańca w 2010 r oraz na festiwalu Dance Union’2011 w Londynie.
Barbara Bujakowska – tancerka niezależna, swoją drogę artystyczną rozpoczęła jako uczennica Studia Baletowego przy Operze i Operetce w Krakowie. Ukończyła Preparatory First Program w Salzburg Experimental Academy of Dance (SEAD). Jest absolwentką Institut for Dance Art A.Bruckner Universitat w Linz. Laureatka Pierwszej Nagrody programu TVP „Dolina Kreatywna” Stypendystka MKiDN, Solo Projekt oraz AAT.
Marcin Janus – pochodzi z Krakowa jest kompozytorem działającym niezależnie. Tworzy głównie muzykę elektroniczną, zajmuje się również pracami wideo oraz tańcem.