Punktem wyjścia do pracy nad projektem był temat strachu – w jakich sytuacjach go odczuwamy, co budzi nasze lęki i jak wielkie one potrafią być. „Have a Nice Hell” zostało nazwana performancem ehxibistycznym. Stanowi połączenie performancu duetu Good Girl Killer
oraz obiektów wykonanych przez Patrycję Orzechowską. Performance został przygotowany do wystawiania w przestrzeniach galeryjnych, gdzie zamiast sceny mamy „white cube”, a zamiast scenografii „obiekty sztuki”. Przestrzeń służy jako tło i wypełnienie dla działań performerskich, a zaaranżowane obiekty są pomyślane jako hipotetyczna wystawa różnych artystów.
Anna Steller – tancerka, performerka i choreografka. Na scenie tanecznej od 1994 roku. Od 1994 roku tańczy w Gdańskim Teatrze Dada von Bzdulow. Od 2003 roku jest aktorką i tancerką w Teatrze Patrz Mi Na Usta. Od 2002 roku prowadzi warsztaty z zakresu tańca współczesnego i improwizacji.
Magda Jędra – tancerka, pedagog, choreografka. Współpracowała m.in. w Gdańskim Teatrze Tańca Melissy Monteros i Wojciecha Mochnieja, z Joe Alterem, Rafałem Dziemidokiem, Edytą Kozak, Paulą Ross, Alexandrem Pepelyaewem, Anitą Wach, Leszkiem Bzdylem. Od 1999 roku prowadzi warsztaty z techniki tańca współczesnego oraz improwizacji. Patrycja Orzechowska – artystka wizualna, zajmuje się fotografią, grafiką użytkową, instalacją i filmem, absolwentka gdańskiej ASP. W swoich pracach często odwołuje się do różnych sztuk performatywnych: kina,
teatru i teatru tańca, gdzie motywem przewodnim jest figura ludzka. Sięga po tematy związane z psychologią widzenia, pamięcią kulturową oraz z tożsamością i kondycją człowieka w jego psychologicznym i społecznym aspekcie.